TA_BW.bmp
england.psd
head_w.psd
head_w.psd
head_y.psd
head_w.psd
head_w.psd
head_w.psd
head_w.psd
head_w.psd
head_w.psd
Terra_o_nas.jpg
O NÁS
Jako prodejce lodí Terra Nauta pro Českou a Slovenskou republiku si Vám dovolujeme představit naši krásnou a výjimečnou motorovou loď Terra Nauta 40.
Věříme, že takovou loď jste ještě neviděli. Je opravdu zvláštní a dokonalá. Mezi loděmi, ať už motorovými nebo plachetnicemi, se pohybujeme již řadu let,
ale tato loď nám naprosto učarovala svým designem, propracovaností, elegancí, možnostmi i ovladatelností. Kamkoliv jsme s touto lodí připluli, byli jsme středem pozornosti a ohlasy lidí jsou vždy pouze pozitivní a obdivné. Budeme  rádi, když nás v případě Vašeho zájmu nebo jakýchkoliv dotazů budete kontaktovat.

Pro vážné zájemce máme vždy připravenou plně vybavenou Terra Nautu 40. Předváděcí loď kotví na ostrově Krk v marině Punat, jen 8 hodin jízdy autem
od českých a slovenských hranic. V případě Vašich požadavků jsme schopni Vám zajistit dopravu i  ubytování na ostrově Krk / www.chorvatsko-krk.cz /.

Nabízíme prodej lodí, zajištění transportu do požadované destinace a kompletní poradenství a servis  se specializací na Chorvatsko.
Naši základnu máme na ostrově Krk. Zajistíme celoroční servis a péči o Vaši TerraNautu. Nabízíme finanční poradenství, leasing a pojištění lodí.
© 2013 JPM Group